top of page
  • Фото автораOksana Schyrba

Що впливає на розмір грудей?

Красиві, високі, гарної форми груди в усі часи вважалися ознакою досконалості та сексуальності жіночого тіла, об’єктом захоплення чоловіків та гордості прекрасної статі. Мабуть, чи не кожна дівчинка ще з раннього віку мріяла про свій перший бюстгальтер і навіть підкладала в нього все що завгодно, аби лиш оточуючим здавалося, що груди виросли.


Груди стали об’єктом зацікавлення споконвіків у різних народів, коли їх не тільки оспівували в піснях та віршах, а й ставилися як до певного виду мистецтва – наприклад, в Стародавньому Єгипті жінки накладали макіяж на перси чи малювали різного роду орнаменти. Ставлення до цієї звабливої частини жіночого тіла змінювалося протягом багатьох поколінь, формуючи сексуальну культуру жіночого тіла.

Втім, символом краси жінки є саме доглянуті,пружні і добре розвинені груди, чим можуть похвастатися далеко не всі представниці прекрасної статі. І хоча основне завдання молочних залоз продукувати молоко та вигодовувати дитину, естетична функція є не менш важливою. Раптом після кількох років носіння третього розміру ви зауважуєте, що об’єм вашого бюсту різко зменшився. Ви з подивом та панікою запитаєте: невже таке буває? Так, буває, і на це є кілька причин, основні з яких – пологи та вигодовування, що призводить до відвисання грудей, втрати природної пружної форми. Також розмір грудей може зменшуватися під час втрати ваги тіла – особливо це характерно для жінок похилого віку, в молочних залозах яких переважає жирова тканина (вона становить 90%), а не залозиста (відповідає за лактацію). На розмір грудей також впливає також гормональний фон(кількість жіночих статевих гормонів в організмі) і ,звісно, спадковий фактор. Тож, зовнішній вигляд молочних залоз стає непривабливим і приносить безліч проблем –від появи комплексів до негараздів в особистому житті. Як наслідок жінка втрачає впевненість в собі, стає закритою та соромиться показати своє тіло. Але якщо когось з жінок турбує питання зменшення чи опущення грудей, то деяким –не пощастило зовсім, так як природа їх обділила маленьким бюстом. Якщо жінка повністю задоволена своїм розміром грудей, то й переконувати їх в збільшенні не потрібно. Правда, в більшості випадків жінки з маленьким бюстом дуже комплексують з цього приводу, внутрішній душевний та психологінчий стан погіршується, а будь-які зауваження з боку чоловіків приймають близько до серця. Аби позбутися арсеналу всіх неприємностей, які можуть викликати маленькі груди, жінки починають шукати різні способи, аби збільшити розмір: пробують народні способи – від вживання капусти до натирання шкіри молочних залоз різними домашніми відварами, вивчають подробиці східних методик, які часто практикуються серед тантристів; хтось розшукує інформацію про сучасні тренажери чи просять призначити гормональні таблетки. Залишається тільки гадати, які пізнання можуть ховатися в головах молодих осіб. Втім, чи зможете ви все життя ковтати гормональні пігулки чи готувати день в день різні настоянки, від яких хіба шкіра стане більш пружною та молодою. Вживання капусти ледве чи не тазиками, що практикувало багато жінок, не стане чарівною паличкою у вирішення вашої проблеми – зрештою, цей корисний продукт може лише оздоровити ваші перси, але не збільшити. Насправді зростання грудей обумовлено двома причинами – гормональним фоном і жировими клітинами. Напевне, ви помічали, що коли сидите на дієтах, то першими, як на зло, худнуть груди. А коли товстієте, то живіт (але це інша тема).

3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page