top of page
  • Фото автораOksana Schyrba

Відбувся Всеукраїнський фестиваль "БЮСТ-ФЕСТ"

У Києві відбувся благодійний Фестиваль здоров'я і краси жіночого тіла "БЮСТ-ФЕСТ" за підтримки мецената та громадського діяча Владислава Трубицина.

Захід присвячений боротьбі з раковими захворюваннями молочних залоз. (жовтень-Всесвітній місяць боротьби з раком жіночих грудей). До фестивалю долучилися Павло Денищук, президент ГО "Здоров'я жіночих грудей", Олександр Яцина. в.о. директора Національного інституту раку, Дмитро Овечкін, CEO Фонду Девіда Лінча, Іван Степурін, директор видавництва "Саміт-Книга".

У рамках «БЮСТ-ФЕСТ» виступили відомі медики, громадські діячі, письменники та артисти, а також пройшов ярмарок сімейної літератури та виставка картин сучасних художників. У рамках заходу виступали Галина Яблонська, Народна артистка України, Римма Зюбіна, актриса театру і кіно; Лариса Кадочникова, Народна артистка України; Ірина Ігнатенко, письменниця та етнографиня; Юлия Трофимчук, дієтолог, теле-і радіоексперт; Яна Нєтікова, керівник міжнародного руху «ЗАНАРОДЖЕННЯ»; Іван Смоланка, хірург-онколог; Станіслав Сукненко, письменник і кінокритик.

Під час фестивалю усі охочі жінки змогли пройти безкоштовне обстеження грудей. Засновник і керівник Науково-дослідного інституту NANO SAPIENS Ігор Дідковський представив присутнім один з найкращих мамографів у світі "МАМОS", створений на основі вітчизняних наукових розробок. Апарат цілком простий у використанні, безпечний для організму і дає вичерпну інформацію про стан молочних залоз.8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page