top of page
  • Фото автораOksana Schyrba

Профілактика раку молочної залози - обов'язкова діагностика!

Рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок в усьому світі. Сьогодні в Україні ця хвороба посідає перше місце в структурі онкозахворювань. Статистика ВООЗ свідчить, що рак грудей є найбільш розповсюдженим видом раку у всьому світі. В Україні рак грудної залози теж лідирує серед жіночих онкологічних хвороб. За даними Інституту раку, кожна 7-8 жінка має проблеми з грудними залозами, але до лікарів звертається занадто пізно: при першому огляді у четверті жінок виявляють метастатичні стадії хвороби, які лікувати надзвичайно важко. Змінити ситуацію допоможе раннє виявлення хвороби, адже на 1 стадії рак грудей виліковується у 95% жінок.

Лікар УЗД Таранушенко Валентина Євгенівна закликає жінок не сидіти вдома через острах дізнатися страшний діагноз, а проходити своєчасну діагностику. Саме вона є запорукою подальшого успішного лікування.

Сьогодні обстеження молочних залоз проводять за допомогою апаратів УЗД та мамографа.

За словами Таранушенко Валентина, ультразвук не має абсолютно ніякого променевого навантаження. Це безболісний, нешкідливий, недорогий метод, не прив'язаний до будь-якої вікової групи. Мамографія - це променеве навантаження, нею намагаються не зловживати.


Велику роль в обстеженні, особливо на УЗД апаратах, відіграє кваліфікація, умови роботи лікаря і стан самого апарату. На жаль, у багатьох клініках на нинішній момент спочатку бачать гроші, а не пацієнтів. Там стоять апарати з паяними платами, а лікарі, які приймають великий потік клієнтів, відповідають при цьому на телефонні дзвінки і відволікаються на постійний шум за дверима, звісно не справляються з таким робочим ритмом і роблять помилки.


У медичному центрі "EUROLAB", який бере участь в проєкті "Обстежся - подбай про здоров'я" дуже серйозно ставляться до гігієни праці. У центрі - чіткий графік консультацій та обстежень, нова апаратура. Більш того, всі фахівці працюють над тим, щоб полегшити пацієнту життя. Для кожного розробляється маршрут, що дозволяє обстежитися на місці, зберігаючи емоційну сферу, духовні, психологічні та матеріальні ресурси.


Турбуйтеся про себе! Не забувайте про щомісячне самообстеження молочних залоз і не бійтеся звертатися до фахівців. Пам'ятайте, рак - це не кінець світу і все не так страшно і безнадійно, як здається на перший погляд. Головне - своєчасна діагностика!


Нагадуємо!

З метою попередження раку грудей та інформування населення нашої країни про важливість ранньої діагностики, кожен місяць, протягом року, "EUROLAB" проводить десять безкоштовних УЗД обстежень молочних залоз.

Запис на обстеження по телефону call-центра (+38 044) 206 2000.

Важливо вказати що ви від громадської організації «Здоров’я жіночих грудей» або за проєктом «Обстежся - подбай про здоров'я».16 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page