• Oksana Schyrba

Протипухлинні вакцини рятують життя

Найбільшим досягненням сучасної онкології є розробка і впровадження в клінічну практику різних біопрепаратів, що сприяють створенню протиракового імунітету. Прогрес світового суспільства в даному напрямку складає  34%   порівняно з  14% в основних галузях терапії раку. У минулому році інноваційною розробкою у сфері клітинних методів лікування визнали Т-клітинну терапію, що дозволяє перепрограмувати T-клітини імунної системи пацієнта для пошуку та видалення пухлинних клітин.

Протягом багатьох років розробкою протипухлинних вакцин на основі клітинних технологій  займається Національний Інститут Раку. Вже  розроблено  протипухлинні вакцини на основі ДК (дендритних клітин) для лікування хворих на рак легені, рак яєчника, грудної залози, нирки, підшлункової залози та ін. Лабораторією Інституту проведені масштабні доклінічні та ряд клінічних досліджень, які показали високу ефективність запобігання розвитку рецидивів і метастазів.

Протипухлинні вакцини мають значні переваги в порівнянні з хіміотерапією, серед яких:

  • виключно низький рівень побічних ефектів і ускладнень, що забезпечує високу якість життя хворих,

  • індивідуалізований підхід до лікування,

  • конкурентна вартість лікування,

  • висока клінічна ефективність.

У провідних онкологічних клініках світу біопрепарати вже використовуються  в якості четвертої терапевтичної модальності.


За інформацією: https://unci.org.ua/


16 перегляд0 коментар

Здоров’я

жіночих грудей

067 449 48 43 Павло Денищук

095 63 72 833 Оксана Щирба

health.breast2020@gmail.com

© 2020 

Своєчасна діагностика і самообстеження – запорука жіночого здоров’я.