top of page
  • Фото автораOksana Schyrba

Продукти, які корисні для грудей

Якщо ви хочете зробити груди більш округлими і великими, потрібно збільшити перш за все відсоток жирової тканини в його складі. Необхідно вживати корисні організму продукти, у яких перебуває достатньо білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин, і вітамінів, необхідні збільшення грудей.

Нестача будь-якого елемента відбивається на її красі та пружності. Шкіра може стати в’ялою, тьмяною, бюст втратить округлість. Дієта – це одна із складових цілого комплексу заходів: гімнастики, силових вправ, процедур догляду.


Фахівці виділили шість продуктів харчування, які надають благотворний вплив на стан молочних залоз.

1. Водорості

Морські водорості - багате джерело йоду, тоді як його нестача призводить до підвищеного ризику розвитку раку грудей. Крім того, хлорофіл, що міститься у водоростях, має сильний антираковий вплив.

2. Соя

Продукти з сої, такі як тофу, темпі і місо, містять генистеин. Але слід уникати соєвого м'яса і молока, які містять дуже низький рівень генистеїна.

3. Лук, часник

Часник вважається одним з кращих протиракових засобів. Він містить унікальний елемент - селен, який сприяє виробленню білих клітин крові і викликає руйнування ракових клітин.

4. Гранат

Ці плоди неймовірно корисні для жіночого організму. Гранатовий сік багатий на антиоксиданти, що сприяють придушенню ракових клітин молочної залози. Також гранат багатий речовинами, які блокують синтез естрогену. Цей гормон в надлишку провокує зростання ракових клітин. Додавайте гранат в свій раціон і пийте справжню гранатовий сік.

5. Куркума

Ця спеція має антисептичні та протизапальні властивості. Куркумін, що входить в куркуму, пригнічує активність зростання ракових клітин.

6. Молоко і молочні продукти

Молоко і молочні продукти - це джерело вітаміну D і кальцію. Щоденне перебування на сонці протягом 12 хвилин здатне знизити розвиток раку грудей на 50%.

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page