• Oksana Schyrba

Презентовано один з найкращих мамографів у світі


Під час благодійного фестивалю "БЮСТ-ФЕСТ" засновник і керівник Науково-дослідного інституту NANO SAPIENS Ігор Дідковський представив присутнім один з найкращих мамографів у світі "МАМОS", створений на основі вітчизняних наукових розробок. Апарат цілком простий у використанні, безпечний для організму і дає вичерпну інформацію про стан молочних залоз.


Скринінгова мамографія є оглядовим методом обстеження, яке дозволяє оцінити стан тканин і наявність в них аномальних змін пухлинного характеру. Діагностична мамографія є прицільним вивченням виявлених аномальних змін у тканинах для постановки точного діагнозу та вибору лікувальних заходів.


Деякі жінки під час проходження мамографії відчувають дискомфорт та біль. Власне обстеження проводиться із затисканням молочної залози між двома пластинами-платформами під час знімку. Але обстеження може бути цілком безболісним - саме завдяки мамографу "МАМОS".


Під час використання цього мамографа жінка не відчуває жодного дискомфорту. Окрім цього, це обладнання дає можливість обстежуватися жінкам з маленьким розміром грудей.
21 перегляд0 коментар

Здоров’я

жіночих грудей

067 449 48 43 Павло Денищук

095 63 72 833 Оксана Щирба

health.breast2020@gmail.com

© 2020 

Своєчасна діагностика і самообстеження – запорука жіночого здоров’я.