top of page
  • Фото автораOksana Schyrba

Медичний центр EUROLAB приєднався до благодійного проєкту

З метою попередження раку грудей та інформування населення України про важливість регулярних обстежень, щомісяця протягом року EUROLAB надаватиме 10 безкоштовних УЗД молочних залоз для всіх охочих жінок (без жодних вікових обмежень). Обстеження будуть проводитися в рамках Всеукраїнського благодійного проєкту "Обстежся - подбай про здоров'я" ГО "Здоров'я жіночих грудей", який покликаний сформувати культуру регулярних обстежень молочних залоз в нашій країні. Адже рання діагностика захворювань грудей –це запорука жіночого здоров’я!


Рак грудей ніяк не видає себе на ранньому етапі. Жінка може почуватися добре, а небезпечне захворювання буде розвиватися.

Тож уже багато років лікарі успішно використовують УЗД молочних залоз як один з основних методів обстеження грудей і виявлення патологій. Методика давно довела свою ефективність, інформативність та безпеку. Для того, щоб обстежити свої груди, не потрібно мати направлення. Ви можете пройти діагностику самостійно у випадку, якщо є певні скарги або з профілактичною метою. Діагностика в Медичному центрі EUROLAB проводиться на найсучаснішому апараті ультразвукової діагностики кваліфікованими спеціалістами, зокрема це - Логойда Оксана Марківна, лікар УЗД, лікар другої категорії і Таранушенко Валентина Євгеніївна, лікар УЗД (перша кваліфікаційна категорія).Запис на обстеження по телефону call-центра (+38 044) 206 2000. Під час дзвінка необхідно вказати, що ви від громадської організації «Здоров’я жіночих грудей» або за проєктом «Обстежся - подбай про здоров'я».

Щиро вдячні EUROLAB за небайдужість. Благодійність – ознака справжніх та благородних!
22 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page