• Oksana Schyrba

Зробіть обстеження вчасно: стратегія на 2021 рік

У рамках реалізації благодійного проєкту "Обстежся - подбай про здоров'я" команда ГО "Здоров'я жіночих грудей" вирішує низку основних завдань для зниження ризику захворюваності на рак молочної залози (РМЗ): безкоштовні консультації жінок у мамолога та проходження УЗД і мамографії в кращих клініках України.

Рак жіночих грудей на 1 стадії виліковується в 95 випадків зі 100.


Своєчасна діагностика організму - запорука жіночого здоров'я. Це всі знають, але культура обстеження в нашій країні просто відсутня. РМЗ у жінок в Україні на 56% вище, ніж у всьому світі. Кожні півгодини в однієї українки діагностують РМЗ і щогодини одна з жінок помирає від цього захворювання. Показник летальності до 1-го року після виявлення хвороби - свідчення «занедбаності» онкологічних новоутворень. Для порівняння в США становить 2%, в Україні - 12%.


На 2021 рік ми виробили стратегію: об'єднати по всій країні 5000 жінок - лідерів думок - пройти медичне обстеження в рамках проєкту "Обстежся - подбай про здоров'я". У свою чергу ці жінки зроблять заклик на своїх майданчиках соціальних мереж не забувати про своєчасне обстеження. Пости будуть з хештегом #зробітьобстеженнявчасно.


Висловлюємо подяку ТАВР Медіа - TAVR Media за інформаційну підтримку на провідних радіостанціях країни: «XITFM», «Мелодія FM», «Relax», «Radio Jazz», «Радіо Рокс», «Кiss FM», «Русское радио Україна», « Наше радіо ».

Кожна жінка почує протягом цього року 500 тис разів інформаційні повідомлення від зірок естради про цінності свого здоров'я і регулярні щорічні обстеження. Таким чином, ми будемо міняти культуру ставлення до свого здоров'я наших мам, дружин, сестер, подруг.

Дякуємо бізнесмену Миколі Баграєву і маркетинг-директору Оксані Шавель за вашу небайдужість до соціально важливих питань в суспільстві. Також вдячні волонтеру Ігорю Болдіну за небайдужість до цієї теми.


Крім цього, обговорили можливі напрямки співпраці з директором клініки «Garvis» Віталієм Березницьким. В хірургічній клініці "Garvis" мамографічне дослідження проводиться на сучасному апараті Senographe Essential. Одного знімка достатньо при дослідженні молочних залоз будь-якої форми і розмірів. Також апарат Senographe Essential має оптимізовану матрицю зображення, що гарантує ефективність і швидкість обслуговування пацієнток. Клініка «Garvis» - експерт в хірургії. Їх досвід за 23 роки роботи - понад 36 000 операцій.


Під час бесіди з Віталієм Березницьким прийшли до такої концепції: протягом 2021 року 100 відомих жінок міста Дніпро (лідери думок, у яких від десятка тисяч до мільйона підписників) беруть участь в проєкті "Обстежся - подбай про здоров'я ". Вони ж стають містком в комунікації між своєю аудиторією та медичними центрами, які робитимуть обстеження. Клініка «Garvis» для них надає знижку - 50% на послугу, але за рішенням Віталія Яновича клініка перерахує від суми наданої послуги в 2 рази більше грошей в БФ "Kiddo" (засновниця - Ганна Єрмолаєва) на потреби підопічних благодійного фонду.13 перегляд0 коментар

Здоров’я

жіночих грудей

067 449 48 43 Павло Денищук

095 63 72 833 Оксана Щирба

health.breast2020@gmail.com

© 2020 

Своєчасна діагностика і самообстеження – запорука жіночого здоров’я.