top of page
  • Фото автораOksana Schyrba

Долати рак у воєнних умовах – подвійне випробування


Ніхто не скасовував хвороби під час війни. Тож для хворих на рак - це подвійна війна: війна з хворобою та війна з окупантом.


Багато хто з онкохворих пацієнтів з початком воєнного вторгнення росії в Україну стикнувся з проблемою лікування.

Інформацію про режим роботи закладу та перелік послуг, які надає заклад, можна отримати телефоном у контактної особи закладу охорони здоров’я або у контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77, повідомляє телеграм-канал БФ Inspiration family.

Перелік лікарень та номерів для телефонного зв'язку за посиланням https://bit.ly/35LI080

Оперативну інформацію про роботу закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг, яких потребують пацієнти з онкозахворюваннями, можна відстежувати на телеграм-каналах: https://t.me/onkosupportua та https://t.me/athenawomenagainstcancer.


Також для пацієнтів, хворих на рак, працює цілодобова гаряча лінія Київського онкоцентру: 067-703-60-70 Національний інститут раку проводить планову хіміотерапію онкологічним та гематологічним пацієнтам в умовах стаціонару (з 10:00 - до 12:00 з понеділка по п'ятницю, відділення онкоурології).


Пам'ятайте, що рак можна попередити. Для цього потрібна вчасна діагностика. Тож навіть у період війни не забувайте про необхідність регулярних обстежень.

Ми продовжуємо надавати вам можливість робити безоплатне УЗД грудей у деяких клініках Києва. Уся інформація за посиланням https://www.grydu.com/%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B6%D1%81%D1%8F

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page