Про нас

Громадське об’єднання «Здоров’я жіночих грудей» створено 6 липня 2020 року командою однодумців, аби зменшити рівень захворюваності на рак молочної залози.

Наша мета – інформувати населення про важливість профілактики різних захворювань грудей, мотивувати та спонукати суспільство до ранньої діагностики раку молочної залози. Наша місія – це єднання суспільства задля здоров’я українських жінок.

Жінка з давніх - давен була охоронницею, годувальницею, матір’ю. Світ почався з матріархату, тобто життя почалося з жінки. Жінки становлять більшість суспільства. Втім, щодня 39 жінок в Україні дізнаються про свій діагноз: рак молочної залози, 18 жінок - помирають від злоякісних пухлин грудей. Головна причина такої статистики - надто пізнє звернення.  В  Україні до 50% випадків виявленого РМЗ – запущені стани. Водночас, як показує європейський досвід боротьби з захворюванням, виявлений на ранніх стадіях РМЗ в 95 % випадках виліковний. Якщо ми не почнемо діяти просто зараз, то кількість жіночого населення невтомно зменшуватиметься, а  рак стане подібним до "чуми".

На жаль, сьогодні ми надто багато уваги зосереджуємо на лікуванні раку молочної залози.  І не розуміємо, чому  така висока смертність при досить високо ровинутій медицині. Відповідь проста: рак лікується на початкових стадіях, а жінки зазвичай звертаються надто пізно. Тож  ми прагнемо акцентувати увагу насамперед  на діагностиці та профілактиці онкології та збереженні жіночого здоров’я.

Український пластичний хірург, визнаний в усьому світі як професійний фахівець у проведенні безпечних і якісних пластичних операцій, зокрема із застосуванням авторських методик ринопластики й підтяжки  обличчя, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Автор книжок «Містерії пластичної хірургії» і «Жіночі груди: пристрасть та біль». 


Уже понад 30 років працює у сфері хірургії. 22 роки тому створив і очолив відділення пластичної хірургії в клініці пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA. За час роботи в клініці виконав більше ніж 15 000 успішних операцій.
Понад 100 хірургів з усього світу є послідовниками його майстерності та пройшли навчання у Школі пластичної хірургії Павла Денищука. Його запрошують ділитися своїм досвідом на найпрестижніші світові конференції з розвитку пластичної хірургії.

 

Співзасновник Українського товариства пластичних естетичних хірургів USAPS, місія якого – розвиток пластичної хірургії України до світового рівня. Засновник міжнародного конгресу пластичних хірургів і лікарів естетичної медицини ICAMPS,  на який приїжджають навчатися лікарі з усього світу.

Засновник і ведучий Youtube каналу «Все про пластичну хірургію: правда і міфи».

 

Закінчила Київський медичний університет імені О.О. Богомольця.Працювала дерматовенерологом, дерматокосметологом. У подальшому працювала 10 років головним лікарем клініки ANACOSMA.Закінчила Києво-Могилянську академію, магістр МВА.Створила б'юті Бізнес-Школу Космо-трейд. Президент групи компаній "Космо-трейд".Лауреат премії "Жінка третього тисячоліття". Мати трьох дітей.

 

 

 

 

 

 

 

Українська письменниця, теле- й радіоведуча, журналістка, громадська діячка.

Народилася в м. Кременець на Тернопільщині. Закінчила Українську академію друкарства (м. Львів). З 2011 року мешкає і працює у Києві. У вересні 2017 року вийшла збірка оповідань, новел та повістей «Стежка в долонях», яка увійшла до списку українських бестселерів 2017 року. У квітні 2018 року стала переможницею премії «Літературні відкриття року – 2017».

У грудні 2018 року вийшов у світ гостросюжетний соціально-психологічний роман «Ілюзії великого міста», в якому письменниця відверто говорить про проблеми людей з інвалідністю. Бере активну участь в різних соціальних проектах. Співавтор та редактор видання "Жіночі груди: пристрасть та біль".

Оксана Щирба

Співзасновниця, Голова Правління ГО "Здоров'я жіночих грудей", 

Оксана Денищук

Співзасновниця ГО "Здоров'я жіночих грудей"

Павло Денищук

Засновник та Президент ГО «Здоров’я жіночих грудей»

Почесні члени об'єднання

Здоров’я

жіночих грудей

067 449 48 43 Павло Денищук

095 63 72 833 Оксана Щирба

health.breast2020@gmail.com

© 2020 

Своєчасна діагностика і самообстеження – запорука жіночого здоров’я.