top of page

Про нас

Громадське об’єднання «Здоров’я жіночих грудей» створено 6 липня 2020 року командою однодумців, аби зменшити рівень захворюваності на рак молочної залози.

Наша мета – інформувати населення про важливість профілактики різних захворювань грудей, мотивувати та спонукати суспільство до ранньої діагностики раку молочної залози. Наша місія – це єднання суспільства задля здоров’я українських жінок.

Жінка з давніх - давен була охоронницею, годувальницею, матір’ю. Світ почався з матріархату, тобто життя почалося з жінки. Жінки становлять більшість суспільства. Втім, щодня 39 жінок в Україні дізнаються про свій діагноз: рак молочної залози, 18 жінок - помирають від злоякісних пухлин грудей. Головна причина такої статистики - надто пізнє звернення.  В  Україні до 50% випадків виявленого РМЗ – запущені стани. Водночас, як показує європейський досвід боротьби з захворюванням, виявлений на ранніх стадіях РМЗ в 95 % випадках виліковний. Якщо ми не почнемо діяти просто зараз, то кількість жіночого населення невтомно зменшуватиметься, а  рак стане подібним до "чуми".

На жаль, сьогодні ми надто багато уваги зосереджуємо на лікуванні раку молочної залози.  І не розуміємо, чому  така висока смертність при досить високо ровинутій медицині. Відповідь проста: рак лікується на початкових стадіях, а жінки зазвичай звертаються надто пізно. Тож  ми прагнемо акцентувати увагу насамперед  на діагностиці та профілактиці онкології та збереженні жіночого здоров’я.

Український пластичний хірург, визнаний в усьому світі як професійний фахівець у проведенні безпечних і якісних пластичних операцій, зокрема із застосуванням авторських методик ринопластики й підтяжки  обличчя, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Автор книжок «Містерії пластичної хірургії» і «Жіночі груди: пристрасть та біль». 


Уже понад 30 років працює у сфері хірургії. 22 роки тому створив і очолив відділення пластичної хірургії в клініці пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA. За час роботи в клініці виконав більше ніж 15 000 успішних операцій.
Понад 100 хірургів з усього світу є послідовниками його майстерності та пройшли навчання у Школі пластичної хірургії Павла Денищука. Його запрошують ділитися своїм досвідом на найпрестижніші світові конференції з розвитку пластичної хірургії.

 

Співзасновник Українського товариства пластичних естетичних хірургів USAPS, місія якого – розвиток пластичної хірургії України до світового рівня. Засновник міжнародного конгресу пластичних хірургів і лікарів естетичної медицини ICAMPS,  на який приїжджають навчатися лікарі з усього світу.

Засновник і ведучий Youtube каналу «Все про пластичну хірургію: правда і міфи».

 

Закінчила Київський медичний університет імені О.О. Богомольця.Працювала дерматовенерологом, дерматокосметологом. У подальшому працювала 10 років головним лікарем клініки ANACOSMA.Закінчила Києво-Могилянську академію, магістр МВА.Створила б'юті Бізнес-Школу Космо-трейд. Президент групи компаній "Космо-трейд".Лауреат премії "Жінка третього тисячоліття". Мати трьох дітей.

 

 

 

 

 

 

 

Українська письменниця, теле- й радіоведуча, журналістка, громадська діячка, член Національної спілки журналістів України.

Народилася в м. Кременець на Тернопільщині. Закінчила Українську академію друкарства (м. Львів). З 2011 року мешкає і працює у Києві. У вересні 2017 року вийшла збірка оповідань, новел та повістей «Стежка в долонях», яка увійшла до списку українських бестселерів 2017 року. У квітні 2018 року стала переможницею премії «Літературні відкриття року – 2017».

У грудні 2018 року вийшов у світ гостросюжетний соціально-психологічний роман «Ілюзії великого міста», в якому письменниця відверто говорить про проблеми людей з інвалідністю. Бере активну участь в різних соціальних проектах. Співавтор та редактор видання "Жіночі груди: пристрасть та біль".

Оксана Щирба

Співзасновниця, Голова Правління ГО "Здоров'я жіночих грудей", 

Оксана Денищук

Співзасновниця ГО "Здоров'я жіночих грудей"

Павло Денищук

Засновник та Президент ГО «Здоров’я жіночих грудей»

118846914_1987737168017149_1851019488156
Без имени-1.png
16825853_1492100337497031_85053435146338

Президія

16825853_1492100337497031_85053435146338

Почесні члени об'єднання

bottom of page