Всеукраїнський проект «ВЧАСНО»

Часто, аби врятувати людське життя, потрібно зробити щось вчасно. Привести свою маму в кабінет мамолога на звичайне обстеження, хоча її нічого не турбує і вона категорично не хоче йти. І почути страшний  діагноз - рак. Але ВЧАСНО виявлений рак  – виліковний.

 

Головне: відкласти все — дедлайни, манікюр, тренування та  знайти час обстежитися у мамолога і мотивувати  це зробити своїх рідних.


У рамках проєкту передбачені зйомки циклу відеороликів за участю відомих людей – лідерів думок, які закликають жінок проходити регулярні обстеження, а чоловіків –брати за руку своїх матерів, сестер, дружин та вести в кабінет лікаря.

 

Давайте разом рятувати життя! Головне все робити ВЧАСНО!
 

 

 

 

 

 

39 жінок щодня дізнаються свій діагноз: рак молочної залози. Щодня помирають 18 жінок від злоякісних пухлин грудей. Вихід – вчасне діагностування! Рак 1-ї та 2-ї стадій можна позбутися практично без наслідків!  

 

Марина Кінах, заслужений журналіст України, експерт телевізійних соціальних проектів і засновник дитячого благодійного фонду закликає усіх жінок України  уже підтримала проєкт "Обстежся – подбай про здоров’я" ГО "Здоров'я жіночих грудей"  і закликає усіх жінок України виділити із  365 днів 1 день та пройти обстеження. Взяти  за руку маму, бабусю, сестру і привести до лікаря. 

Бути здоровими легко!

 

 

 

 

 

Стелла Захарова, українська гімнастка, олімпійська чемпіонка в складі збірної СРСР зі спортивної гімнастики  підтримує проєкт "Обстежся – подбай про здоров’я" ГО "Здоров'я жіночих грудей"  і закликає усіх жінок України виділити із  365 днів 1 день та пройти обстеження грудей. Взяти  за руку маму, бабусю, сестру і привести до лікаря. 

Бути здоровими легко!

 

 

Наталія Данкович, акушер-гінеколог, репродуктолог, співвласниця медичного центру підтримує проєкт "Обстежся – подбай про здоров’я" ГО "Здоров'я жіночих грудей"  і закликає усіх жінок України виділити із  365 днів 1 день та пройти обстеження. Взяти  за руку маму, бабусю, сестру і привести до лікаря. 

Бути здоровими легко!

Здоров’я

жіночих грудей

067 449 48 43 Павло Денищук

095 63 72 833 Оксана Щирба

health.breast2020@gmail.com

© 2020 

Своєчасна діагностика і самообстеження – запорука жіночого здоров’я.